Z-Hotel Business & Spa

Massages

The proper functioning of the human body is determined not only by valuable food, but also by touch. It plays a very important role In human life. A properly selected massage guarantees restoration of the body and mind balance.

Poprzez intensywne ruchy i odpowiednią technikę masażu, terapeuta może uzyskać efekt rozluźnienia spiętych i zmęczonych mięśni, poprawić ich ukrwienie, a co za tym idzie lepsze odżywienie i dotlenienie.
Czas trwania:
Plecy 25 min. 
Całe ciało 55 min. 

Relaksacyjna muzyka, aromat unoszących się esencjonalnych olejków oraz nastrojowy klimat tworzony przez świece, wprowadza nas w błogi stan ukojenia. Rytmiczne ruchy masażu odprężają i rozluźniają całe ciało, wprowadzając je w stan głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia. Polecany szczególnie zmęczonym i zapracowanym osobom. 
Czas trwania:
Plecy 25 min. 
Całe ciało 55 min. 

Doskonała forma relaksu, która odpręża nie tylko stopy,
ale również wpływa relaksująco na całe ciało.
Ruchy rozcierające i ugniatające niwelują zmęczenie
oraz napięcia.
Czas trwania 25 min. 

Prawdziwa uczta dla zmysłów. Masaż wykonany z intensywnie oddziałującymi na zmysły olejkami eterycznymi, które wraz
z klimatyczną muzyką oraz blaskiem świec tworzą ceremonię
dla ciała i ducha.
Czas trwania:
Plecy 25 min. 
Całe ciało 55 min. 

Masaż z elementami manualnego drenażu limfatycznego podczas którego zastosowywane są specjalne chwyty w formie powolnych ruchów okrężnych dłoni o dużej powierzchni i bardzo małej sile nacisku. Wykonywane są one zgodnie z kierunkiem przepływu limfy, w celu poprawy wchłaniania i lepszego odprowadzenia płynów tkankowych przez chłonkę.
Zabieg ten w przeciwieństwie do innych masaży nie zwiększa przekrwienia tkanek.
Czas trwania 55 min. 

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Odpręża nasze ciało i wyrównuje przepływ energii.
Czas trwania:
Plecy 25 min. 
Całe ciało 55 min. 

Zmysłowy zapach świec, ciepłe aksamitne masło shea oraz płynne ruchy masażu wprowadzają w niepowtarzalny nastrój, który towarzyszy nam przez długi czas po zakończonym zabiegu. Skóra jest miękka, pachnąca i nawilżona. 
Czas trwania:
Plecy 25 min. 
Całe ciało 55 min. 

Rytuał obejmuje dobrany do potrzeb skóry peeling oraz autorski masaż relaksacyjny całego ciała, Rytuał wygładza skórę, nadając jej elastyczność, sprężystość dodatkowo odpręża i głęboko rozluźnia. to rytuał dla osób chcących odzyskać balans po codziennych zmaganiach. Czas trwania 85 min.

Rytuał bejmuje dobrany do potrzeb skóry peeling całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania substancji aktywnych, naromiast okład odżywczy i regenerujący wyciszy podrażnienia, nawilży i odmłodzi skórę, a wszystko przy relaksujących dźwiękach muzyki, która ukoi oraz odpręży ciało
i umysł. Czas trwania 75 min.

DETOKSYKUJĄCY SEANS W ŁAŹNI PAROWEJ Z GLINKAMI 
Zabieg oczyszczający w łaźni parowej jest doskonałym sposobem na szybką regenerację i odnowę całego organizmu.
Ta holistyczna ceremonia na całe ciało, łączy działanie bogatego w minerały solnego błota morskiego, aplikowanego na całe ciało oraz pary wodnej. Rytuał gwarantuje intensywną detoksykację, zapewnia wypoczynek oraz dostarcza najważniejsze minerały.
Czas trwania 25 min.

DETOKSYKUJĄCY SEANS W ŁAŹNI PAROWEJ (bez glinek)
 Seans w łaźni ma właściwości detoksykujące, oczyszcza skórę
i nawilża, szczególnie polecany przed peelingiem lub masażem. Czas trwania 25 min.

PEELING CAŁEGO CIAŁA relaksuje, poprzez przyjemne głaszczące wmasowanie odżywczych produktów złuszczających. Zabieg pozostawia skórę promienną i cudownie gładką w dotyku. Czas trwania 25 min.

OKŁAD CAŁEGO CIAŁA to otulenie ciała indywidualnie dobranym okładem, wykonywane na luksusowej, wodnej leżance Soft Pack przywraca blask i zapewnia głęboki relaks. Po nałożeniu maski na ciało otulamy je i „zanurzamy” w leżance wodnej, w której odpowiednia temperatura powoduje doskonałe wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry. Zakończeniem zabiegu jest wmasowanie maski ruchami odprężającymi ciało. 
Czas trwania 50 min.

Find something for yourself!

Simply call us and ask for the best price. Booking without brokers guarantees your savings.

Show on the map