Drogi Gościu!

Z-Hotel Business & Spa jako uczestnik ogólnokrajowej kampanii Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego za cel postawił sobie stworzenie bezpiecznego wypoczynku.

CO SIĘ ZMIENI?

Z-Hotel Business & Spa zawsze był bezpieczny i spełniał wszelkie normy. W obecnej sytuacji od 4 maja 2020 roku musimy ściśle spełniać nowe, dodatkowe wymogi reżimu sanitarnego.

Z-Hotel Business & Spa zawsze dbał o najwyższe standardy w utrzymaniu najwyższej jakości, czystości i dezynfekcji w każdym zakresie działalności, jednak z nowymi wymogami reżimu sanitarnego pobyt u nas będzie wyglądał inaczej niż kiedyś.

Hotel pod Warszawa
Certyfikat Bezpieczny Hotel

Z-Hotel Business & Spa jest wyposażony w środki ochrony bezpośredniej i płyny dezynfekcyjne – korzystaj z nich według potrzeb.

Ogranicz do minimum czas przebywania w częściach publicznych hotelu
i osobisty kontakt z recepcją – bezpieczniej będzie zadzwonić.

Korzystanie z restauracji W REŻIMIE SANITARNYM – o nowych zasadach poinformuje Cię hotel.

Strefy rekreacyjno-wypoczynkowe, takie jak: baseny, sauny, sale gimnastyczne, dyskoteki, wspólne sale telewizyjne, kręgielnie i kluby korzystanie W REŻIMIE SANITARNYM. Zabiegi w Z-SPA W REŻIMIE SANITARNYM – o nowych zasadach poinformuje Cię hotel.

Dzienne sprzątanie pokoju odbywać się będzie tylko na życzenie i podczas Twojej nieobecności.

Korzystanie z zachowaniem REŻIMU SANITARNEGO

W związku z zagrożeniem Covid-19, hotel ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług dodatkowych, które zwiększałyby zagrożenie Twoje i pracowników, np. dostarczanie bagażu do pokoi, usługa prania itp.

Zdrowie i bezpieczeństwo Gości i pracowników jest dla nas wszystkich kwestią najważniejszą, dlatego Z-Hotel Business & Spa jest zobowiązany do przestrzegania zaleceń Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

O czym powinieneś pamiętać, będąc Gościem w Z-Hotel Business & Spa?

Pragniemy Cię zapewnić, że robimy wszystko, abyś zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi mieli komfortowy i bezpieczny urlop. By nic nie zakłóciło Twojego wypoczynku, bardzo prosimy Cię o wyrozumiałość i współpracę. Nie patrz tylko na zachowanie innych. Sam dawaj przykład swoim zachowaniem.

Zbierz informacje

Zapoznaj się z przepisami bezpieczeństwa sanitarnego, publikowanymi na naszej stronie internetowej, w momencie dokonywania rezerwacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z recepcją, w której uzyskasz wszystkie potrzebne informacje.

Rezerwuj bezpośrednio

Przy okazji apelujemy – rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon. Tu znajdziesz najlepszą ofertę. Dzięki temu hotel nie zapłaci wysokich prowizji. Teraz każda złotówka dla hoteli ma znaczenie.

Hotel Blisko Warszawy

Bezpieczeństwo w Z-Hotel Business & Spa

W częściach publicznych poruszaj się w maseczce zakrywającej usta i nos.

Regularnie myj ręce.

Przestrzegaj wymaganego dystansu między osobami, minimum 2 metry.

Nie zapraszaj innych osób – w hotelu mogą przebywać tylko zameldowani Goście.

Pamiętaj, o braku dostępu do hotelowych suszarek do włosów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie nas wszystkich nie powinieneś przyjeżdżać do hotelu, jeśli jesteś na kwarantannie, miałeś kontakt z chorym na Covid-19 lub masz podejrzenie zakażenia.

Jeśli masz wyraźne objawy zakażenia, hotel nie zezwoli Ci na pobyt. Ponadto, mając świadomość bycia zakażonym, narażasz hotel na ponowne zamknięcie, a osoby z Twojego otoczenia na obowiązkową kwarantannę.

https://www.ighp.pl/wypocznijbezpiecznie

Kliknij i Zarezerwuj już dziś bezpieczny pobyt