Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, iż w Z-Hotel Business & SPA honorujemy płatności Polskim Bonem Turystycznym.

JAK SKORZYSTAĆ Z BONU?

Bon może być wykorzystany tylko i wyłącznie przy rezerwacjach zakładanych bezpośrednio w hotelu – telefonicznych lub mailowych.

Możliwość skorzystania z Bonu Turystycznego mają rodzice wychowujący co najmniej 1 dziecko w wieku do 18 lat urodzone do 31 grudnia 2021 roku.

Aby mieć możliwość skorzystania z Bonu Turystycznego konieczna jest rejestracja na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Jest to platforma wykorzystywana m.in. do rozliczeń programu 500+.

Bon zostanie aktywowany po potwierdzeniu zgodności danych. Sam bon będzie wydawany w formie elektronicznej – numeru wysyłanego na adres mailowy lub SMSem. Bon będzie ważny do 31 marca 2022 roku.

Sylwester pod Warszawą
Hotel Pod Warszawą

O czym powinieneś pamiętać, będąc Gościem w Z-Hotel Business & Spa?

Pragniemy Cię zapewnić, że robimy wszystko, abyś zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi mieli komfortowy i bezpieczny urlop. By nic nie zakłóciło Twojego wypoczynku, bardzo prosimy Cię o wyrozumiałość i współpracę. Nie patrz tylko na zachowanie innych. Sam dawaj przykład swoim zachowaniem.

Zbierz informacje

Zapoznaj się z przepisami bezpieczeństwa sanitarnego, publikowanymi na naszej stronie internetowej, w momencie dokonywania rezerwacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z recepcją, w której uzyskasz wszystkie potrzebne informacje.

Rezerwuj bezpośrednio

Przy okazji apelujemy – rezerwuj nocleg bez pośredników, czyli przez stronę www hotelu, mail czy telefon. Tu znajdziesz najlepszą ofertę. Dzięki temu hotel nie zapłaci wysokich prowizji. Teraz każda złotówka dla hoteli ma znaczenie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie nas wszystkich nie powinieneś przyjeżdżać do hotelu, jeśli jesteś na kwarantannie, miałeś kontakt z chorym na Covid-19 lub masz podejrzenie zakażenia.

Jeśli masz wyraźne objawy zakażenia, hotel nie zezwoli Ci na pobyt. Ponadto, mając świadomość bycia zakażonym, narażasz hotel na ponowne zamknięcie, a osoby z Twojego otoczenia na obowiązkową kwarantannę.

https://www.ighp.pl/wypocznijbezpiecznie

Kliknij i Zarezerwuj już dziś bezpieczny pobyt