ZABIEGI NA CIAŁO

Wierzymy, że pielęgnacja ciała powinna być codzienną przyjemnością.

Nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji ciała stworzone w oparciu o starannie dobrane składniki i rytuały ich stosowania zapewnią pożądany efekt.

W trosce o właściwą pielęgnację ciała oferujemy szeroką gamę zabiegów oczyszczających, nawilżających, ujędrniających i liftingujących. Nasi terapeuci pomogą dobrać zabieg odpowiednio do potrzeb skóry.

ŚWIAT PEELINGÓW

Peeling całego ciała relaksuje, poprzez przyjemne głaszczące wmasowanie odżywczych produktów złuszczających. Zabieg pozostawia skórę promienną i cudownie gładką w dotyku. Polecamy peelingi:

  • Kozie mleko – polecany dla skór wrażliwych, suchych i po opalaniu
  • Kokos – polecany dla skór dojrzałych, suchych i podrażnionych
  • Cukier – polecany dla skór normalnej
  • Kawa – polecany dla skór grubych, zanieczyszczonych oraz z cellulitem

ŚWIAT OKŁADÓW

Otulenie ciała indywidualnie dobranym okładem, wykonywane na luksusowej, wodnej leżance Soft Pack przywraca blask i zapewnia głęboki relaks. Po nałożeniu maski na ciało, otulamy je i „zanurzamy” w leżance wodnej, w której odpowiednia temperatura powoduje doskonałe wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry. Zakończeniem zabiegu jest wmasowanie maski ruchami odprężającymi ciało. W zależności od potrzeb skóry, polecamy następujące rodzaje okładów:

  • Kozie mleko – polecany dla skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień
  • Jabłko – polecane dla skór suchych, z brakiem jędrności
  • Kawior – polecany dla skór dojrzałych i przesuszonych
  • Kawa – polecany w trakcie odchudzania, detoksykacji organizmu oraz w przypadku zastojów płynów

RYTUAŁ HARMONIA CIAŁA

Rytuał odzyskania harmonii obejmuje dobrany do potrzeb skóry peeling oraz autorski masaż relaksacyjny całego ciała, który wygładza skórę, nadając jej elastyczność, sprężystość dodatkowo odpręża i głęboko rozluźnia.

RYTUAŁ ODŻYWCZY I REGENERACJA

Rytuał obejmuje dobrany do potrzeb skóry peeling całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania substancji aktywnych oraz otulenie w okład odżywczy i regenerujący, który wyciszy podrażnienia i odmłodzi skórę, a wszystko przy relaksujących dźwiękach muzyki, która ukoi oraz odpręży ciało i umysł.

SEANSE W ŁAŹNI PAROWEJ

RYTUAŁ DETOKSYFIKUJĄCY Z BŁOTEM MORSKIM

Zabieg oczyszczający w łaźni parowej jest doskonałym sposobem na szybką regenerację i odnowę całego organizmu. Ta holistyczna ceremonia na całe ciało, która łączy działanie bogatego w minerały solnego błota morskiego, aplikowanego na całe ciało oraz szlachetnej porcelanowej glinki aplikowanej na twarz. W połączeniu z wysoką temperaturą i wilgotnością rytuał gwarantuje intensywną detoksykację, zapewnia wypoczynek oraz dostarcza najważniejsze minerały.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę. Rezerwując bez pośredników zyskujesz gwarancję oszczędności.

POZNAJ RÓWNIEŻ AKTUALNE PAKIETY SPA

ZOBACZ ZDJĘCIA