MASAŻE

O prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu decyduje nie tylko wartościowe pożywienie, ale również dotyk.

Odgrywa on bowiem bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Odpowiednio dobrany masaż gwarantuje przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

MASAŻ KLASYCZNY

Poprzez intensywne ruchy i odpowiednią technikę masażu, terapeuta może uzyskać efekt rozluźnienia spiętych i zmęczonych mięśni, poprawić ich ukrwienie, a co za tym idzie lepsze odżywienie i dotlenienie.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Relaksacyjna muzyka, aromat unoszących się esencjonalnych olejków oraz nastrojowy klimat tworzony przez świece, wprowadza nas w błogi stan ukojenia. Rytmiczne ruchy masażu odprężają i rozluźniają całe ciało, wprowadzając je w stan głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia. Polecany szczególnie zmęczonym i zapracowanym osobom.

MASAŻ STÓP

Doskonała forma relaksu, która odpręża nie tylko stopy ale również wpływa relaksująco na całe ciało. Ruchy rozcierające i ugniatające niwelują zmęczenie oraz napięcia.

AROMA MASAŻ

Prawdziwa uczta dla zmysłów. Masaż wykonany z intensywnie oddziałującymi na zmysły olejkami eterycznymi, które wraz z klimatyczną muzyką oraz blaskiem świec tworzą ceremonię dla ciała i ducha.

MASAŻ AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ

Zmysłowy zapach świec, ciepłe aksamitne masło shea oraz płynne ruchy masażu wprowadzają w niepowtarzalny nastrój, który towarzyszy nam przez długi czas po zakończonym zabiegu. Skóra jest miękka, pachnąca i nawilżona.

MASAŻ LIMFATYCZNY

Masaż wykorzystujący delikatne i spokojne ruchy uciskające, które udrażniają kanały limfatyczne i usprawniają ich pracę, dzięki czemu pobudzają krążenie krwi i limfy. Drenaż wspomaga usuwanie toksyn oraz zbędnych płynów z organizmu, likwiduje obrzęki i pomaga w walce cellulitem.

MASAŻ PRÓŻNIOWY – STARVAC

Redukcja cellulitu i komórek tłuszczowych z zastosowaniem urządzenia STARVAC lub bańki chińskiej poprzez masaż próżniowy. Uzyskujemy przywrócenie elastyczności skóry, drenaż systemu limfatycznego, stymulację mięśni oraz eliminowanie napięcia mięśni wywołanego intensywnymi ćwiczeniami.

MASAŻ UCISKOWY – PRESOTERAPIA

Pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ krwionośny i limfatyczny. Odpowiedni ucisk pobudza i zasila organizm w substancje odżywcze co przyspiesza nasz metabolizm do pracy i oczyszcza go z toksyn.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

W kamieniach zawarte są wszystkie żywioły natury: ogień, woda, ziemia i powietrze. Nieprawdopodobna energia, jaką otrzymujemy w trakcie masażu rozgrzanymi kamieniami z lawy wulkanicznej, przenosi nasze zmysły w strefę relaksu i ukojenia. Odpręża nasze ciało i wyrównuje przepływ energii.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę. Rezerwując bez pośredników zyskujesz gwarancję oszczędności.

POZNAJ RÓWNIEŻ AKTUALNE PAKIETY SPA

ZOBACZ ZDJĘCIA