SPA DLA PANNY MŁODEJ

Ślub to wyjątkowy dzień dla kobiety, przepełniony wieloma emocjami, rozważaniami i nadziejami. To dzień, w którym każda kobieta chce wyglądać perfekcyjnie i czuć się wyjątkowo.

DWA PAKIETY DLA CIEBIE

Dzień ślubu to szczególny moment dla kobiety. Każda Panna Młoda chce wyglądać i czuć się w tym dniu wyjątkowo, dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet zabiegów pielęgnujących nie tylko ciało, ale również duszę.

Gorąco polecam usługi spa. Skorzystałam z pakietu dla Panny Młodej i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm usług, fantastyczne miejsce i sympatyczna atmosfera. Z przyjemnością kiedyś wrócę” – opinia na Facebooku

W ramach każdego pakietu, oprócz wyjątkowych zabiegów, oferujemy relaks w strefie wellness: na basenie, jacuzzi oraz w saunie.

Sylwester pod Warszawą

PAKIET BASIC

Masaż klasyczny całego ciała – poprzez odpowiednią technikę masażu, spięte i zmęczone mięśnie zostają rozluźnione i dotlenione. Blask świec oraz muzyka w tle zrelaksuje i odpręży ciało i umysł.

Pielęgnacja dostosowana do potrzeb skóry – indywidualna pielęgnacja dobrana do konkretnych potrzeb skóry poprawi jej kondycję, zapewniając wygładzenie i promienny wygląd. Masaż twarzy zadziała relaksująco oraz dotleniająco.

Intensywna regeneracja dłoni – delikatny peeling oraz okład w formie rękawiczek doskonale wygładzi i mocno nawilży skórę dłoni, zapewniając miękkość i blask.

Koszt: 312 PLN

Dodatkowo w cenie: wstęp na basen, do jacuzzi oraz saun w strefie wellness, jak również 10% rabatu na kolejne zabiegi.

PAKIET EXCLUSIVE

Rytuał odżywczy – na początek cukrowy peeling całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania substancji odżywczych zawartych w kremowym okładzie, który zmiękczy i wygładzi skórę.

Hialuronowe nawilżenie – zabieg na twarz, zawierający aktywny kwas hialuronowy o działaniu silnie nawadniającym i napinającym skórę. Doskonale wygładza i rozświetla cerę.

Manicure klasyczny oraz pedicure klasyczny (bez malowania paznokci) – piękne i zadbane dłonie oraz stopy stanowią dopełnienie pielęgnacji ciała.

Koszt: 632 PLN

Dodatkowo w cenie: wstęp na basen, do jacuzzi oraz saun w strefie wellness, jak również 10% rabatu na kolejne zabiegi.

ZADZWOŃ I OSZCZĘDZAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o Pakiet SPA dla Panny Młodej

Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami

Spa dla Panny Młodej

Ocena w serwisie TripAdvisor: 4/5

ZADZWOŃ: 22 778 11 30