Z przyjemnością informujemy, iż nowa część Z-Hotel Business & Spa jest już dostępna dla Gości. To jeszcze więcej możliwości udanego wypoczynku pod Warszawą.

NOWE POKOJE I KRĘGIELNIA

W nowej części hotelu udostępniamy zarówno pokoje w wersji Standard i Premium, jak i zupełnie nowe – Pokoje Lux. To jeszcze większe, połączone ze sobą pokoje idealne dla kilkuosobowych lub rodzinnych pobytów. Pokoje tego typu posiadają komfortowe tarasy z widokiem na las i rzekę.

W nowej części znajduje się również JD Club z kręgielnią, bilardem i barem. Doskonałe miejsce na wspólnie spędzony czas i relaks, również na integrację w zespole.

DUŻA SALA KONFERENCYJNA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa to również nowa przestrzeń biznesowo – bankietowa. Udostępniamy dużą salę mogącą pomieścić nawet do 300 osób. Do tego wyjście bezpośrednio na taras, tuż przy lesie i rzecze Świder.

BANKIETY I WESELA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa idealnie nadaje się również na bankiety, uroczystości i wesela. Organizujemy udane imprezy nawet dla 220 osób. Zielone otoczenie obiektu doskonale nadaje się na sesje zdjęciowe.

Hotel pod Warszawa
Kręgielnia pod Warszawą

ZOBACZ ZDJĘCIA

PROMOCJE I PAKIETY

PRZECZYTAJ OPINIE

Miejsce na weekendowy wyjazd

Andrzej's Avatar

"Przyjemne położenie wśród sosen i nieopodal rzeki Świder. Pokój dość duży, dobrze wyposażony (m.in. obszerna szafa, sejf). Wygodne łóżko."

Andrzej -

Przyjemny wypad we dwoje

MP, TripAdvisor's Avatar

"Całkiem spory basen, jacuzzi. Możliwość skorzystania z zabiegów SPA. Całkiem fajny bar na poziomie -1 z 2 torami do kręgli i bilardem."

MP, TripAdvisor -

Solidne SPA

Mateusz, TripAdvisor's Avatar

"Oceniam bardzo pozytywnie, obsługa bardzo pomocna i miła. Sauna i basen elegancki i ciekawie umieszczony. Pokoje również bez zarzutu."

Mateusz, TripAdvisor -

ZOBACZ, JAK ŁATWO DO NAS DOJECHAĆ

ZADZWOŃ I OSZCZĘDZAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę. Rezerwując bez pośredników zyskujesz gwarancję oszczędności.