Z przyjemnością informujemy, iż nowa część Z-Hotel Business & Spa jest już dostępna dla Gości. To jeszcze więcej możliwości udanego wypoczynku pod Warszawą.

  • 23 nowe pokoje
  • JD Club z kręgielnią
  • Spotkania na 300 osób
  • Bankiety do 220 osób

NOWE POKOJE I KRĘGIELNIA

W nowej części hotelu udostępniamy zarówno pokoje w wersji Standard i Premium, jak i zupełnie nowe – Pokoje Lux. To jeszcze większe, połączone ze sobą pokoje idealne dla kilkuosobowych lub rodzinnych pobytów. Pokoje tego typu posiadają komfortowe tarasy z widokiem na las i rzekę.

W nowej części znajduje się również JD Club z kręgielnią, bilardem i barem. Doskonałe miejsce na wspólnie spędzony czas i relaks, również na integrację w zespole.

DUŻA SALA KONFERENCYJNA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa to również nowa przestrzeń biznesowo – bankietowa. Udostępniamy dużą salę mogącą pomieścić nawet do 300 osób. Do tego wyjście bezpośrednio na taras, tuż przy lesie i rzecze Świder.

BANKIETY I WESELA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa idealnie nadaje się również na bankiety, uroczystości i wesela. Organizujemy udane imprezy nawet dla 220 osób. Zielone otoczenie obiektu doskonale nadaje się na sesje zdjęciowe.

Hotel pod Warszawa
Kręgielnia pod Warszawą

ZOBACZ ZDJĘCIA

PROMOCJE I PAKIETY

PRZECZYTAJ OPINIE

Niezapomniany Sylwester 🙂

Justyna, TripAdvisor's Avatar

"Razem z narzeczonym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w balu sylwestrowym. Organizacja przeszła nasze oczekiwania - pyszne jedzenie, alkohol bez limitu, wspaniała muzyka, ciekawe atrakcje, świetny wystrój i dobry klimat"

Justyna, TripAdvisor -

Świąteczny Czas

Dominika i Rafał, TripAdvisor's Avatar

"Wspaniałe Święta Bożego Narodzenia! Dziękujemy! Cudowna atmosfera, dyskretny serwis, genialna kuchnia!!! Spa i zabiegi pozwalające oderwać się od rzeczywistości 🙂 Piękna okolica. Na pewno tu wrócimy."

Dominika i Rafał, TripAdvisor -

Boże Narodzenie

Ela, TripAdvisor's Avatar

"Święta Bożego Narodzenia 2017 spedziliśmy całą rodziną 10 osób w tym Hotelu . To były wspaniałe rodzinne święta w serdecznej atmosferze hotelowego Staffu . Od recepcji po Panie sprzątające pokoje wszyscy mili, uprzejmi pomocni."

Ela, TripAdvisor -

ZOBACZ, JAK ŁATWO DO NAS DOJECHAĆ

ZADZWOŃ I OSZCZĘDZAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę. Rezerwując bez pośredników zyskujesz gwarancję oszczędności.