Z przyjemnością informujemy, iż nowa część Z-Hotel Business & Spa jest już dostępna dla Gości. To jeszcze więcej możliwości udanego wypoczynku pod Warszawą.

  • 23 nowe pokoje
  • JD Club z kręgielnią
  • Spotkania na 300 osób
  • Bankiety do 220 osób

NOWE POKOJE I KRĘGIELNIA

W nowej części hotelu udostępniamy zarówno pokoje w wersji Standard i Premium, jak i zupełnie nowe – Pokoje Lux. To jeszcze większe, połączone ze sobą pokoje idealne dla kilkuosobowych lub rodzinnych pobytów. Pokoje tego typu posiadają komfortowe tarasy z widokiem na las i rzekę.

W nowej części znajduje się również JD Club z kręgielnią, bilardem i barem. Doskonałe miejsce na wspólnie spędzony czas i relaks, również na integrację w zespole.

DUŻA SALA KONFERENCYJNA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa to również nowa przestrzeń biznesowo – bankietowa. Udostępniamy dużą salę mogącą pomieścić nawet do 300 osób. Do tego wyjście bezpośrednio na taras, tuż przy lesie i rzecze Świder.

BANKIETY I WESELA

Nowa część Z-Hotel Business & Spa idealnie nadaje się również na bankiety, uroczystości i wesela. Organizujemy udane imprezy nawet dla 220 osób. Zielone otoczenie obiektu doskonale nadaje się na sesje zdjęciowe.

Hotel pod Warszawa
Kręgielnia pod Warszawą

ZOBACZ ZDJĘCIA

PROMOCJE I PAKIETY

PRZECZYTAJ OPINIE

Miły Weekend

Karina, TripAdvisor's Avatar

"Hotel położony w ładnym spokojnym miejscu. Sam hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Komfortowy pokój, pyszne jedzenie i fajna strefa spa. Na wyróżnienie zasługuje też serdeczna obsluga. Hotel godny polecenia."

Karina, TripAdvisor -

Bardzo miły wypoczynek

Lindek, TripAdvisor's Avatar

"Świetne miejsce na miły wypoczynek z rodziną, bardzo miła obsługa i dobre jedzenie blisko Warszawy. Skorzystaliśmy z pakietu rodzinnego i to był bardzo dobry wybór, dzieci były zadowolone z basenu oraz sauny."

Lindek, TripAdvisor -

Bardzo dobry hotel

Karol, TripAdvisor's Avatar

"Hotel o wysokim standardzie w przystępnej cenie. Pokoje bardzo komfortowe, cisza, spokój dookoła, klimat, drzewa jak nad morzem"

Karol, TripAdvisor - Kalisz

ZOBACZ, JAK ŁATWO DO NAS DOJECHAĆ

ZADZWOŃ I OSZCZĘDZAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę. Rezerwując bez pośredników zyskujesz gwarancję oszczędności.