MASAŻE

O prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu decyduje nie tylko wartościowe pożywienie, ale również dotyk.

Odgrywa on bowiem bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Odpowiednio dobrany masaż gwarantuje przywrócenie równowagi ciała i umysłu.

Masaż karku

Masaż skupiony na górnej części pleców, gdzie zmęczenie i stres gromadzi się najintensywniej. Rozluźnia napięcia, relaksuje i poprawia samopoczucie. Czas trwania zabiegu do 25 minut.

Magia dotyku

Masaż wykonany na delikatnym produkcie nawilżającym poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dopracowane ruchy masażu uelastyczniają i ujędrniają mięśnie twarzy szyi i dekoltu oraz wspomagają przepływ limfy. Czas trwania zabiegu do 30 minut.

Ulga dla stóp

Doskonała forma relaksu, która odpręża nie tylko stopy ale również wpływa relaksująco na całe ciało. Ruchy rozcierające i ugniatające niwelują zmęczenie oraz napięcia. Czas trwania zabiegu do 30 minut.

Masaż częściowy

Relaksacyjna muzyka, aromat unoszących się esencjonalnych olejków oraz nastrojowy klimat tworzony przez świece, wprowadza nas w błogi stan ukojenia.

Rytmiczne ruchy masażu odprężają i rozluźniają całe ciało, wprowadzając je w stan głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia. Polecany szczególnie zmęczonym i zapracowanym osobom. Czas trwania zabiegu do 40 minut.

Masaż klasyczny

Poprzez intensywne ruchy i odpowiednią technikę masażu, terapeuta może uzyskać efekt rozluźnienia spiętych i zmęczonych mięśni, poprawić ich ukrwienie a co za tym idzie odżywienie i dotlenienie. Czas trwania zabiegu do 55 minut.

Magia świecy

Różnorodność zapachów świec, ciepłe aksamitne masło shea oraz płynne ruchy masażu wprowadzają w niepowtarzalny nastrój, który towarzyszy nam przez długi czas po zakończonym zabiegu. Skóra jest miękka, pachnąca i nawilżona. Czas trwania zabiegu do 45 minut.

Głęboki relaks

Relaksacyjna muzyka, aromat unoszących się esencjonalnych olejków oraz nastrojowy klimat tworzony przez świece, wprowadza nas w błogi stan ukojenia. Rytmiczne ruchy masażu odprężają i rozluźniają całe ciało, wprowadzając je w stan głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia. Polecany szczególnie zmęczonym i zapracowanym osobom. Czas trwania zabiegu do 55 minut.

Masaż limfatyczny

Masaż wykorzystujący delikatne i spokojne ruchy, które udrażniają kanały limfatyczne i usprawniają ich pracę. Masaż wspomaga usuwanie toksycznych substancji oraz zbędnych płynów z organizmu, dając uczucie lekkości, relaksu i poprawy nastroju. Czas trwania zabiegu do 55 minut.

Moc gorącego wulkanu

W kamieniach zawarte są wszystkie żywioły natury: ogień, woda, ziemia i powietrze. Nieprawdopodobna energia, jaką otrzymujemy w trakcie masażu rozgrzanymi kamieniami z lawy wulkanicznej, przenosi nasze zmysły w strefę relaksu i ukojenia. Odpręża nasze ciało i wyrównuje przepływ energii. Czas trwania zabiegu do 60 minut.

Fantazja aromatów – masaż aromatoterapeutyczny

Prawdziwa uczta dla zmysłów. Masaż wykonany z intensywnie oddziałującymi na zmysły olejkami eterycznymi które wraz z klimatyczną muzyką oraz blaskiem świec tworzą ceremonię dla ciała i ducha. Czas trwania zabiegu do 55 minut.

Rajskie stemple – permanent body contour

Masaż ciepłymi, ziołowymi stemplami działają głęboko relaksująco na najbardziej spięte i zmęczone mięśnie, poprzez dobór odpowiednich mieszanek ziół odżywiamy, regenerujemy, równoważymy i nawilżamy skórę twarzy i ciała. Unoszący się aromat ziół oraz szum pary wodnej koi nerwy, rozgrzewa, uspokaja i wycisza.

Czas trwania zabiegu: plecy do 45 minut, twarz do 40 minut, całe ciało do 70 minut.

hotel-blisko-warszawy-06

ZADZWOŃ I OSZCZĘDZAJ

Po prostu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszą cenę.

ZOBACZ WIĘCEJ